Najbardziej zabytkowy pistolet Colt Modelu 1911 w Ameryce

Najbardziej zabytkowy pistolet Colt Modelu 1911 w Ameryce

Zaprojektowany przez Johna Browninga na początku 20 wieku Colt modelu 1911 jest półautomatyczny pistolet, były mocno wykorzystywane w szczególności w dwóch wojen światowych i wojny w Wietnamie przez armię amerykańską, choć oficjalnie gdyż jego wynalazek był w użyciu od 1911 do 1986 roku był pierwotnie zaprojektowany z nas używa wojskowego w umyśle, a po raz pierwszy zastosowano w czasie wojny amerykańsko-filipińskie jako zamiennik rewolweru .38 czas były postrzegane jako mniej skuteczny przeciwko Zakłady bukmacherskie atakującego. Stamtąd ten pistolet był 45 wykorzystywany. Było kilka pierwszych kandydatów, które zostały przeznaczone do zastąpienia standardowego wieżyczkę czasu, a kilka projekty zostały przedstawione przez kilka firm, w tym Smith & Wesson, górnik, Knoble i naturalnie Colt.

Początkowo żaden z projektów został uznany za wystarczający

Początkowo żaden z tych projektów zostało uznane za wystarczające, ale po kilku eksperymentach i rozwoju Browning wzór pokazał się być lepsze. Stwierdzono, że Colt M1911 łatwo rozebrać, niezawodne i pozwoliło na większą dokładnością. Z tych powodów, broń jest nadal trudne do wykorzystania, chociaż został zastąpiony przez rząd USA z Beretta M9 pod koniec 20 wieku jako standardowa broń boczną. M1911 nie jest rzadkością wśród wojska i policji, nawet do tej pory, ze względu na niezawodność i względnej łatwości użytkowania. Jego popularność i jego Bonusy bukmacherskie wszechobecność były z USA Marines szczególnie wyraźne, choć istnieje również powszechne bronią inne populacje wojskowych na całym świecie, a siły zbrojne niektórych krajach używać ich jako oficjalnych broni osobistej, w tym w Turcji, Tajlandii i na Filipinach Argentyna i Grecja.

Ze względu na jego niski profil

Ze względu na jego niski profil, ponieważ jej magazynu jednego stosu, jest popularnym wyborem dla ludności cywilnej, którzy są zainteresowani broń do celów ukrytych łożysk. Jego łatwy w obsłudze i dość łatwe do naprawy (w zależności od tego, jak rozległe jego adaptacji), jest również dość tani. Jest to bardzo uniwersalna broń, gdyż istnieje wiele modeli dla różnych zastosowań specjalistycznych, a to w celu dostosowania prostą broń. Z tego powodu widział szerokie zastosowanie M1911 we wszystkich typach zastosowań, zarówno wojskowych jak i niewojskowe. Colt produkowany trzy modele do użytku cywilnego. Rząd Colt Mk IV Series 7, rząd Colt Mk IV serii 80 i serii Colt 1991 .. Jednak Colt nie jest jedynym producentem tego projektu, a tam są Expekt wielu producentów, którzy tworzą te podstawowe broń. To może się nieco różnić się konstrukcją i w poziomie konfiguracji. Niektórzy z nich to:
Remington Springfield • • • Wilson Les Baer • • Rock Island Nighthawk

Istnieje również wiele innych

Istnieje również wiele innych, w tym mniejszych producentów, którzy mogą wytwarzać bardzo niestandardowe wersje M1911. Regulacja M1911 można zmienić zabytków, dodając niestandardowe młotki lub spust, a nawet dodanie akcesoriów takich jak zakres stosowania. Wielu entuzjastów pistolecie lub konkurencyjnych Pistolenschützen Sportingbet zaczynać się od podstawowego modelu i dodać modyfikacje dodawane w celu zwiększenia dokładności lub zmniejszyć odrzut.

1911 jest już w podręcznikach historii jako wielki kawałek amerykańskiej pomysłowości. Jeśli nigdy nie miałem przyjemność strzelać jeden, chciałbym zaproponować, aby znaleźć przyjaciela, który ma jedną i próbował go lub czynsz w pewnej odległości, nie pożałujesz! John Browning był człowiek przed swoim czasem. Wyślij mi wiadomość daj znać, co myślisz i hobby Bluegrass szczęśliwa fotografowania mnie !!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *